75. tavaszi aukció
Vaszary János Tücsök
5

Tücsök

Színes litográfia, papír, dúcméret: 41 x 23 cm, papírméret: 50,5 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Jelezve balra lent: 58/150
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 1 000 000 Ft