14. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Tükörkép, 1951
139

Medveczky Jenő (1902-1969)

Tükörkép, 1951

Olaj, karton, 36,5x30 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 51.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft