40. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Tükrös csendélet gyümölcsökkel, 1914
118

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Tükrös csendélet gyümölcsökkel, 1914

Olaj, papírlemez, 57,5x47 cm
Jelezve jobbra lent: Diener 914
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 21. árverés, 207. tétel