18. aukció
Borbereki Kovács Zoltán (1907-1993) Tükröződés, 1931
15

Borbereki Kovács Zoltán (1907-1993)

Tükröződés, 1931

Olaj, karton, 30,5x28,5 cm
Jelezve balra lent: Borbereki 931
Kikiáltási ár: 220 000 Ft