43. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Tükröződés, 1976
155

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Tükröződés, 1976

Olaj, vászon, 80,5x40,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 976. Tükröződés 76/16
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 28. árverés, 127. tétel