28. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Tükröződés, 1976
127

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Tükröződés, 1976

Olaj, vászon, 80,5x40,5 cm
"Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 976 ""Tükröződés"" 76/16 "
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft