35. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tükröződés
31

Tükröződés

Olaj, vászon, 23x35 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: Wolfner és Singer hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 650 000 Ft