72. Tavaszi aukció
Orbán Dezső
109

Orbán Dezső (1884-1987)

Tükröződve

Olaj, vászon, 101,5 x 77 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Paintings and drawings by Desiderius Orban, London, New South Wales House, 1980, (kat. 12.)