67. Aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Tulipán
69

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Tulipán

Olaj, fa, 80,5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft