48. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Tulipánok, 1942
50

Gábor Móric (1889-1987)

Tulipánok, 1942

Olaj, pasztell, papír, 59x40,5 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor Móric 1942. V.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft