51. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Tulipánok, 1968
93

Gábor Móric (1889-1987)

Tulipánok, 1968

Olaj, fa, 60x35,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor Móric 1968. III.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft