28. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Tulipánok között, 1946
159

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Tulipánok között, 1946

Olaj, karton, 64,5x94 cm
Jelezve balra lent: Bolmányi 1946
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft