7. aukció
Bor Pál (1889-1982) Tulipánok
141

Bor Pál (1889-1982)

Tulipánok

Olaj, vászon, 85x60 cm
Jelezve jobbra lent: Bor
Kikiáltási ár: 240 000 Ft