13. aukció
Molnár Róza (1900-1977) Tulipános csendélet, 1930
24

Molnár Róza (1900-1977)

Tulipános csendélet, 1930

Olaj, vászon, 52x36 cm
Jelezve balra lent: Molnár 930 Paris
Kikiáltási ár: 180 000 Ft