56. aukció (2017 október)
Biai Föglein István (1905-1974) Tulipános csendélet
181

Biai Föglein István (1905-1974)

Tulipános csendélet

Olaj, vászon, 53x61 cm
Jelezve jobbra középen: Biai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 500 000 Ft