60. aukció
Bene Géza (1900-1960) Tulipános csendélet
145

Bene Géza (1900-1960)

Tulipános csendélet

Olaj, papír kartonon, 40x30 cm
Jelezve középen lent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft