64. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tulipános csendélet
149

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipános csendélet

Olaj, vászon, 65,5x55 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám ¦ Oeuvre-catalogue nr.:

¦ I.I.3.4. In: Rockenbauer: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Paris, 2006. 313. (Tulipános csendélet, 1951-es évek)