71. Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Tulipános virágcsendélet
97

Vörös Géza (1897-1957)

Tulipános virágcsendélet

Olaj, vászon, 66,5 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft