35. aukció
Ef. Zámbó István (1950-) Tulp doktor végtelen érintést vizsgál, 1997 (Rembrandt után szabadon)
28

Ef. Zámbó István (1950-)

Tulp doktor végtelen érintést vizsgál, 1997 (Rembrandt után szabadon)

Olaj, farost, 52x60 cm
Jelezve jobbra lent: ef. Zámbó I. 97., Jelezve balra lent: Rembrandt után szabadon, Jelezve hátoldalon: ef. Zámbó I. cím: Tulp doktor végtelen érintést vizsgál
Kikiáltási ár: 360 000 Ft