10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Orosz Gellért (1919-2002) Tündöklő, 1969-1973
144

Orosz Gellért (1919-2002)

Tündöklő, 1969-1973

Akril, vászon, 90 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Orosz G 89
Jelezve vakrámán: Orosz Gellért Tündöklő, 1969-73
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft

¦ Mezei Ottó: Orosz Gellért festészete. Körmendi Galéria, Budapest, 1999, 147. tétel (Tündöklő)