4. aukció
Gergely Imre (1868-?) Tuniszi bazár
71

Gergely Imre (1868-?)

Tuniszi bazár

Olaj, vászon, 80x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gergely Imre
Kikiáltási ár: 300 000 Ft