66. aukció (2021. június)
Eisenhut Ferenc (1857-1903) Tuniszi bazárban, 1886
25

Eisenhut Ferenc (1857-1903)

Tuniszi bazárban, 1886

Olaj, fa, 32 x 48 cm
Jelezve balra lent: Eisenhut F. München 86
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft