1. aukció
Fried Pál (1893-1955) Tuniszi örömlányok
64

Fried Pál (1893-1955)

Tuniszi örömlányok

Olaj, vászon, 101x81 cm
Jelezve jobbra lent: Fried Pál Tunis
Kikiáltási ár: 100 000 Ft