23. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Tuniszi utcarészlet
31

Koszkol Jenő (1868-1935)

Tuniszi utcarészlet

Akvarell, papír kartonon, 68x56 cm
Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő Tunis
Kikiáltási ár: 160 000 Ft