23. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Turbános férfi
30

Tornai Gyula (1851-1928)

Turbános férfi

Olaj, papírlemez, 81x58 cm
Jelezve jobbra fent: Tornai
Kikiáltási ár: 380 000 Ft