14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Klimó Károly, kortárs, non-figuratív
44

Klimó Károly (1936-)

Tűz a közelben (Feuer in der Nahe), 2012

Olaj, fa, 100,5 x 96 cm
Jelezve középen lent: Klimó K. 2012
Jelezve hátoldalon: Feuer in der Nähe Klimó 2
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft