30. aukció
Bolmányi Ferenc (1904-1990) Tűzeső
200

Bolmányi Ferenc (1904-1990)

Tűzeső

Olaj, karton, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Bolmányi, Jelezve hátoldalon: Bolmányi
Kikiáltási ár: 150 000 Ft