35. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Tűzkép, 1973
148

Hencze Tamás (1938-2018)

Tűzkép, 1973

Akril, korom, vászon, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Hencze 73, Jelezve balra lent: Fire-picture
Kikiáltási ár: 950 000 Ft