25. aukció
Balla Béla (1882-1965) Tűzpiros napernyő
75

Balla Béla (1882-1965)

Tűzpiros napernyő

Olaj, vászon, 100x100 cm
Jelezve jobbra lent: Balla B.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft