39. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tűzszünet a fronton
16

Tűzszünet a fronton

Akvarell, papír, 32,5x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky julius 14. Ravelnik
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Hátoldalon: hagyatéki pecsét,
Leltározta: Bécs 1919 május Pálmai József