5. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Tyúk, 1955
158

Tóth Menyhért (1904-1980)

Tyúk, 1955

Olaj, karton, 33x24 cm
Jelezve jobbra lent: TM. 55
Kikiáltási ár: 300 000 Ft