22. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Tyúkok, 1895
82

Ferenczy Károly (1862-1917)

Tyúkok, 1895

Olaj, vászon, 48,5x47 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Proveniencia: korábban Gárday Ernő tulajdonában (1979)

Reprodukálva: Genthon István: Ferenczy Károly, Corvina Kiadó, Budapest, 1979., katalógus: 22. (Oeuvre katalógus: 55).)