54. aukció
Basch Andor (1885-1944) Uborkák, 1938
164

Basch Andor (1885-1944)

Uborkák, 1938

Olaj, vászon, 51x60,5 cm
Jelezve balra fent: Basch 38
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

PROVENIENCIA:‣ korábban a Gordon-Váradi gyűjteményben