32. aukció
Nyári István (1952-) Udo Kier, 1980
125

Nyári István (1952-)

Udo Kier, 1980

Akril, tempera, vászon, 120x80 cm
Jelezve hátoldalon: Nyári István. 1980 "Udo"
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft