75. tavaszi aukció
Freytag Zoltán, Udvar, konstruktivizmus
21

Freytag Zoltán (1901-1983)

Udvar

Olaj, vászon, 80 x 60,5 cm
Jelezve hátoldalon: Freytag.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft