66. aukció (2021. június)
Czimra Gyula (1901-1966) Udvar a várban
17

Czimra Gyula (1901-1966)

Udvar a várban

Olaj, karton, 32 x 44 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 962
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft