39. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Udvar tavasszal
105

Udvar tavasszal

Olaj, fa, 22,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft