43. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Udvar
41

Szőnyi István (1894-1960)

Udvar

Akvarell, papír, 21,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft