46. aukció
Kéméndy Jenő (1860-1925) Udvarlás, 1889
22

Kéméndy Jenő (1860-1925)

Udvarlás, 1889

Olaj, fa, 10x13 cm
Jelezve jobbra lent: Kéméndy Jenő München 1889
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft