27. aukció
Skuteczky Döme (1850-1921) Udvarlás
47

Skuteczky Döme (1850-1921)

Udvarlás

Olaj, vászon, 61x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Skuteczky D. Besztercebánya
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft