28. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Udvarlás
37

Kádár Béla (1877-1956)

Udvarlás

Akvarell, papír, 28,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft