44. aukció
Vajda Zsigmond (1860-1931) Udvarlás
89

Vajda Zsigmond (1860-1931)

Udvarlás

Olaj, vászon, 88x73 cm
Jelezve balra lent: Vajda Zsigmond
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

PROVENIENCIA:
•korábban Schwartz Henrik tulajdonában