43. aukció
Margitay Tihamér (1859-1922) Udvarlás gyertyafényben
139

Margitay Tihamér (1859-1922)

Udvarlás gyertyafényben

Olaj, vászon, 101x70,5 cm
Jelezve balra lent: Margitay
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft