61. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Udvaron, 1888
109

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Udvaron, 1888

Olaj, papírlemez, 20x31,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ébner L. 1888
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft