51. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Új oszlopos szentek
55

El Kazovszkij (1950-2008)

Új oszlopos szentek

Olaj, karton, 119x70 cm
Jelezve jobbra középen: El Kazovszkij Hátoldalon autográf felirat: El Kazovszkij Új Oszlopos szentek
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft