50. Jubileumi Aukció
Konkoly Gyula (1941-) Újpesti rakpart, 1962
199

Konkoly Gyula (1941-)

Újpesti rakpart, 1962

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve balra lent: KGY 62 és Konkoly 62 Hátoldalon a művész igazolása: 2008. jan. 16-án láttam és hitelességéről meggyőződtem. 1960. nyarán festettem az újlipótvárosi templom tornyából. Konkoly Gyula
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft