43. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Újpesti táj (Hajógyári öböl bejárata)
7

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Újpesti táj (Hajógyári öböl bejárata)

Olaj, karton, 24,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits K.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 180 000 Ft