34. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Újságot olvasó nő, 1930 körül
127

Schönberger Armand (1885-1974)

Újságot olvasó nő, 1930 körül

Olaj, papírlemez, 51x37,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft