74. Téli aukció
Járitz Józsa, női akt
163

Járitz Józsa (1893-1986)

Ülő akt, 1918

Olaj, vászon, 99 x 73 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz 1918
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Járitz Józsa gyűjteményes kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1922. október-november, (kat.: 28.)

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Merítés a KUT-ból II. Járitz Józsa festőművész emlékkiállítása. Haas Galéria-Ráday Galéria, Budapest, 1999. május-június, kat.: 70.