51. aukció
Hatvany Ferenc (1881-1958) Ülő akt
168

Hatvany Ferenc (1881-1958)

Ülő akt

Olaj, vászon, 100,5x81,5 cm
Jelezve balra lent: Hatvany
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

‣ korábban a Soóky-gyűjteményben